Beğendiğim Online Alışveriş Sitelerinden

03:30 Dilek Toksoy 0 Comments

28-Ekim-2016

http://www.turuncukasa.com/
Bir yemek bloogerı olarak internet sitelerini geziyorum vakit buldukça..Tesadüfen bulduğum bir siteden bahsetmek istiyorum size..Amacım takipçilerimi güzel ve yararlı şeylere yönlendirmek elbette..Size yemek tarifleri üzerine değil de arada bir başka konularla ilgili fikirlerimi sunduğum bir yazı olacak bu yazı.

http://www.turuncukasa.com/

Şimdi hangimiz ya da ne kadarımız online alışveriş yapıyor güvenle..? Yanıt bir hayli fazla olmalı diye düşünüyorum. Artık online  alışveriş çok yaygınlaştı. İlk başlarda hepimiz tedirgindik biliyorum. Ben internetten alışverişe kızım sayesinde alıştım. Bu işi profosyonelce yapan çok kapsamlı siteleri araştırıp bulmak ya da tavsiye edilen sitelere girmek işimi kolaylaştırıyor. Yüzlerce marka ve bol ürün çeşitlerini tüm özellikleriyle görüp tanıyabileceğimiz siteler alışveriş dünyamızı bir hayli kolaylaştırıyor doğrusu..Tavsiye edilen derken bildiğim insanların tavsiyelerinden elbette ya da çok reklamı olan ve takipçisi çok olan siteler bunlar. 

Dermokozmetik ürünlere karşı oldukça ilgim vardır. Kendimle alakalı bir cilt sorunumdan dolayı araştırma yapıyordum ve bir site buldum. Adı  Turuncukasa.com Kısaca sorunum cildimde ki lekelerdi. Yıllar önce deniz kenarında güneşlenirken uyuya kalmıştım. Nasıl uyudumsa o güneşin altında..Uyandığımda kızarmış pilice dönmüştüm ve alev alev yanıyordum. O gece acıdan uyuyamadım..her ne çeşit krem sürdüysem de bir hayli canımın yandığını unutmuyorum. Can acısı geçti ama bıraktığı izler hala duruyor. Eskisi gibi olmasa da beni rahatsız edecek kadar iz bıraktı. Aslında daha çok kendim bitkisel maskeler ile bu tür sorunlardan kurtulmaya çalışsam da sitedeki çok pahalı markaların inanılmaz indirimlerini gördüm ve tabi ki çok ilgimi çekti diyebilirim. Tabi ki mesele sadece indirim değil, Dermokozmetik ürünler hakkında bilgi sahibi olmak lazım. Dermokozmetik demek ilaç gibi hazırlanan fakat ilaç olmayan ürünlerdir. Klinik dermotolojik testlerden geçtiği için güvenilir ve faydası olan ürünlerden söz ediyorum. Bu konuda detaylı bilgi almak isteyenler İnterneteczanesi.com'a tıklayarak bilgi alabilir. 


 Dermokozmetik ürünlerin işlevlerinin yanı sıra % 55 lere varan indirimler çok cazip geldi bana.  güneş ürünleri, makyaj, anne ve bebek ürünleri, cilt bakımı, saç bakımı, sağlık ürünleri, medikal ürünler, cinsel sağlık, kişisel bakım, besin takviyeleri, sporcu ürünleri gibi çok geniş bir yelpazeye sahip  kategorileri var. Bazı ürünlerde kargo bedava. Bunun yanında 150 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti bedava benden söylemesi. Turuncukasa.com'da birbirinden güzel ve kaliteli ürünler var. Sağlıklı ürünler çok ilgimi çekmiştir her zaman ve dolayısıyla da bu site tam bana göre. Şu hayatta nelere para vermiyoruz ki hanımlar..Gidip de ucuz ürünleri tercih edeceğinize kaliteli ve sağlıklı dermokozmetik ürünleri alın, bir kere alın, tam alın. Sonuçta mühim olan sağlığımız, tabi ki cebimizi de düşüneceğiz fakat her zaman hem uygun hem de kaliteli ürünleri tercih edin. Turuncukasa.com'da aradığınız ürünleri indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. Ben bayıldım bu siteye arkadaşlar. Reklama girer diye isim yazmıyorum ama benim istediğim ürün %40 indirime girmiş. Cilt bakımı ve dermokolojik sorunlarımız için bize yardımcı olacak bir çok site var ve bu site de onlardan biri. Benim favorilerimden biri oldu bile..

Sitenin sağlık köşesinde Diyetisyen Gonca Yaşar, Genel Cerrah Uzmanı Doç. Dr. Tahir Oruç, Ortodontist Doç. Dr. Özgür Sayın'ın sağlık üzerine değerli açıklamalarını zevkle takip edebiliriz. 

Benim gibi dermokozmetik ürünlere meraklıysanız bu siteyi mutlaka ziyaret ediniz. Dilediğiniz   %100 orjinal ürünlere kolayca kavuşmak için sipariş verebilirsiniz.
                                        Keyifli ve sağlıklı alışverişler..
                                                             

BENZER TARİFLER

0 yorum: